Iza Łęcka Iza Łęcka 25.02.2021 10:55
Final Fantasy VII Remake
2604V

Final Fantasy VII Remake: Ever Crisis zostanie dzisiaj zaprezentowane? FFVII Remake może trafić do PS Plus

Według najnowszych plotek istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj ujrzymy Final Fantasy VII Remake: Ever Crisis. Prezentacją gry zajmie się Sony, gdyż rozbudowana produkcja mogłaby zadebiutować na PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Od dawna pojawiają się niepotwierdzone doniesienia o ulepszonym Final Fantasy VII Remake, natomiast podczas dzisiejszego State of Play ma odbyć się konkretna zapowiedź gry. Jest to wyłącznie plotka, więc traktujmy ją z pewnym dystansem, jednak podane informacje przedstawiają się niezwykle interesująco.

Final Fantasy VII Remake: Ever Crisis jest określone jako „ostateczna edycja” Final Fantasy VII Remake, która miałaby działać na PlayStation 5 w dwóch trybach: 60 fps przy 1440p (wyjściowe 4K) lub 30 fps przy 1440p (wyjściowe 4K) z ray tracingiem. Tytuł ma także trafić na PS4.

Zgodnie z pogłoskami rozbudowana wersja gry otrzyma pełne wsparcie kontrolera DualSense, ale co najważniejsze, dodane zostaną dwa nowe rozdziały: Chapter 8.5 „All Dressed Up” i tajemniczy Chapter 19.

W Final Fantasy VII Remake: Ever Crisis mają pojawić się nowe pojedynki z bossami, nowe areny walki, a także tryb, który pozwoli zmierzyć się z kolejnymi, potężnymi rywalami (Boss Select Mode). Square Enix miało także zadbać o szybką zmianę materii, Photo Mode oraz kolejne trofea. Możliwe, że tytuł zadebiutuje 10 kwietnia na PlayStation 5 i PlayStation 4. Zamówienie przedpremierowe ma zawierać ekskluzywną broń „Butterfly Edge” dla Clouda.

Jeff Grubb z VentureBeat wspomniał, że na wydarzeniu Sony mogą pojawić się ulepszone wersje gier – w tym właśnie Final Fantasy.

Co więcej, niektórzy oczekują, że Final Fantasy VII Remake zostanie dołączone do oferty PS Plus.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/lrxe6p/final_fantasy_vii_remake_ever_crisis_for_ps4ps5/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake: Ever Crisis Square Enix