Xbox Game Pass i EA Play rozbudowane o nowe gry. Gracze mogą od dzisiaj sprawdzić produkcje

Gry
4881V
Xbox Game Pass i EA Play rozbudowane o nowe gry. Gracze mogą od dzisiaj sprawdzić produkcje
Wojciech Gruszczyk | 10.08.2021, 20:50

Electronic Arts postanowiło rozbudować EA Play i wrzuciło do oferty kolejne produkcje. Gracze mogą sprawdzić między innymi F1 2020 oraz GRID. To bardzo dobry dzień dla fanów wyścigów od Codemasters.

Electronic Arts potwierdziło rozbudowanie katalogu EA Play o kolejne gry. Producent wykorzystuje ostatnią transakcję i czerpie garściami z potężnego katalogu Codemasters – propozycję głównie zainteresują fanów wyścigów, ale na pewno nie brakuje takich w EA Play oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Wydawca już wcześniej zapowiedział ten ruch, ale produkcje zostały właśnie udostępnione, więc wszyscy użytkownicy mogą sprawdzić następujące tytuły:

Na sytuację zareagowały kanały DIRT-a oraz F1, które zachęcają graczy do gry – klienci EA Play i Xbox Game Pass Ultimate mają już dostęp do czterech odsłon serii DIRT. Fani na pewno nie mogą narzekać.

Warto przypomnieć, że dzisiaj Microsoft potwierdził kolejne pozycje, które zmierzają do Xbox Game Pass. Klienci usługi już dzisiaj mogą zapoznać się z następnym tytułem.

Źródło: Twitter: EAPlay

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper