EA Play i Xbox Game Pass Ultimate wkrótce otrzymają nowe gry. EA potwierdza

Gry
5016V
EA Play i Xbox Game Pass Ultimate wkrótce otrzymają nowe gry. EA potwierdza
Iza Łęcka | 03.08.2021, 12:14

Electronic Arts zapowiedziało nowe atrakcje dla subskrybentów EA Play. Klienci mogą liczyć na serię profitów dodanych do już wydanych produkcji, a wkrótce do usługi zostaną dołączone następne propozycje.

Electronic Arts regularnie rozbudowuje katalog EA Play, jednak nie zapominajmy, że producent i wydawca nie tylko oferuje tytuły ze swojego katalogu, ale również dodaje szereg „korzyści” z myślą o klientach. Obecnie gracze mogą skorzystać między innymi z FUT Season 8 XP Boost lub otrzymają pakiet powitalny w Madden NFL 22 (premiera za 17 dni).

Co więcej, biblioteka EA Play zostanie wkrótce wzbogacona o trzy nowe produkcje. Tym razem entuzjaści wyścigów będą mogli sprawdzić swoje umiejętności:

  • F1 2020
  • DiRT 5
  • GRID

Nie ulega wątpliwości, że "Elektronicy" korzystają z katalogu Codemasters, zatem możemy oczekiwać, że w przyszłości abonament zostanie rozbudowany o następne tytuły, które opracowało świeżo przejęte studio Electronic Arts.

Warto zwrócić jednocześnie uwagę, że EA Play jest również dostępne w ramach Xbox Game Pass Ultimate, więc gracze korzystający z oferty Amerykanów również mogą liczyć na nowe propozycje. Wczoraj poznaliśmy pierwsze gry, które 15 sierpnia znikną z amerykańskiej usługi.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/poznalismy-nowe-gry-w-ea-play-f1-2020-dirt-5-grid/

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper