Xbox Game Pass otrzyma kolejne 6 gier. Na liście znajdują się Evil Genius 2

Gry
3212V
Xbox Game Pass otrzyma kolejne 6 gier. Na liście znajdują się Evil Genius 2
Wojciech Gruszczyk | 10.08.2021, 19:47

Xbox Indie Showcase przyniósł zapowiedź kolejnych gier zmierzających do Xbox Game Pass. Korporacja tym razem nie zdecydowała się na wielką prezentację ponad 20 produkcji, a skupiła się na mniejszej liczbie pozycji. Poznajcie szczegóły.

Xbox Game Pass zostanie w niedalekiej przyszłości rozbudowany o sześć produkcji – jeden tytuł został już wcześniej zapowiedziany, ale w przypadku pozostałych możemy mówić o przyjemnym zaskoczeniu.

Już wcześniej słyszeliśmy, że Aragami 2 trafi do usługi Microsoftu – premiera gry na różnych platformach (w tym Xbox Game Pass) odbędzie się 17 września.

Microsoft jednak potwierdził również, że Evil Genius 2 World Domination w czwartym kwartale 2021 roku (październik-grudzień) zadebiutuje na konsolach (XSX|S, XOne, PS5, PS4) i w Xbox Game Pass. „Wkrótce” do usługi trafi także Pupperazzi – zwiastun gry zobaczycie poniżej. Jednocześnie potwierdzono, że do biblioteki w niedalekiej przyszłości trafi również Stardew Valley – ceniona gra zasili katalog na Xboksach i PC.

Library Of Ruina (mieszanka gry strategicznej z elementami RPG oraz karcianki) również wyląduje w Xbox Game Pass. Pozycja ProjectMoon została wydana w maju 2021 roku na PC, ale dotychczas nie słyszeliśmy o konsolowym wydaniu. Pozycja jest już dostępna na Xboksie.

[Aktualizacja #1]

Microsoft opublikował szybkie wyjaśnienie: Pathfinder: Wrath of the Righteous aktualnie nie trafi do Xbox Game Pass.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper