3 gry za darmo. Syndicate Wars do pobrania w ramach nowej promocji

Gry
1094V
3 gry za darmo. Syndicate Wars do pobrania w ramach nowej promocji
Wojciech Gruszczyk | 06.08.2021, 20:46

Na dobry początek weekendu za sprawą najnowszej promocji platformy GOG możemy za darmo pobrać trzy produkcje. Firma proponuje klasyki Electronic Arts, które mogą zainteresować wiernych fanów starszych pozycji.

W tym tygodniu nie brakowało darmowego grania – nadal możecie skorzystać z promocji na Battlefield 5, wystartowała oferta na Far Cry 5, Microsoft zaprosił graczy na kolejną edycję Free Play Days, a Epic Games proponuje między innymi A Plague Tale: Innocence.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli jednak preferujecie starsze produkcje, to możecie zainteresować się ofertą platformy GOG, dzięki której pobierzecie trzy gry:

  • Ultima Underworld 1+2
  • Syndicate Plus
  • Syndicate Wars

Tytuły debiutowały w latach 1992-1996, ale jak dobrze wiemy nie brakuje graczy, którzy chętnie wracają do takich klasyków, a GOG systematycznie rozbudowuje swoją ofertę proponując klientom kolejne perełki.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że dwie pierwsze gry zajmują kolejno 28MB i 31MB, a największa pod względem rozmiaru produkcja jest mniejsza (461MB) od niemal każdej pojedynczej aktualizacji, które trafiają do współczesnych pozycji.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/ultima-underworld-12-syndicate-plus-i-syndicate-wars-za-darmo-w-gog-com/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper