Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2021 18:49
Battlefield 5
6248V

Battlefield 5 za darmo. Gracze mogą przygotować się na Battlefield 2042

Jeszcze przed premierą Battlefield 2042 możemy zapoznać się z darmowym Battlefield 5. Specjalna oferta Amazonu pozwala pobrać produkcję na PC, a dokładnie na platformie Origin. Jest to dobry czas na odświeżenie strzelanki przed premierą nowej odsłony serii.

W zeszłym miesiącu Amazon oferował graczom Battlefield 1, ale jednocześnie otrzymaliśmy zapowiedź kolejnej gry, która zostanie rozdana wszystkim użytkownikom Amazon Prime Gaming. Oferta została odświeżona i już dzisiaj zainteresowani zgarną klucz do Battlefield 5.

Promocja jest dostępna dla użytkowników Amazon Prime Gaming, ale warto pamiętać, że Amazon oferuje bezpłatny dostęp do 7-dniowego Amazon Video lub do 30-dniowego Amazon Prime – dzięki obu ofertom bez problemu pobierzecie strzelankę DICE.

Jest to bardzo dobry czas na sprawdzenie Battlefield 5, ponieważ gra od premiery została znacząco rozbudowana i choć nie możemy już liczyć na nową zawartość, to proponowane tryby zapewnią zainteresowanym atrakcje na przynajmniej kilka tygodni – tak by przetrwać do premiery Battlefield 2042.

Battlefield 5 nie bez powodu cieszy się teraz dużym zainteresowaniem, ponieważ gracze przygotowują się na premierę najnowszej pozycji DICE.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/battlefield-v-na-pc-za-darmo-dla-abonentow-prime-gaming/

Tagi: battlefield 5 Battlefield V DICE Electronic Arts promocja za darmo