Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2021 17:00
A Plague Tale Innocence
3957V

A Plague Tale: Innocence za darmo. Promocja pozwala pobrać 2 gry

Z przygodą Asobo Studio mogą zapoznać się kolejni gracze. A Plague Tale: Innocence jest dostępne za darmo i z tej oferty naprawdę warto skorzystać. Poznaliśmy także następne tytuły, które zostały udostępnione w ramach nowej promocji Epic Games Store.

Epic Games zaprasza graczy na pobranie kolejnej produkcji, obok której trudno przejść obojętnie. A Plague Tale Innocence jest dostępny w Xbox Game Pass, w ostatnim czasie pozycja trafiła do PlayStation Plus, a teraz możemy ją pobrać za darmo na Epic Games Store. Oferta jest dostępna do 12 sierpnia:

O A Plague Tale: Innocence powiedziano już naprawdę sporo. Gra zadebiutowała w 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC – tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81-83%, co jest naprawdę dobrym rezultatem, ale wielu graczy uważa, że propozycja zasługuje na znacznie lepszą notę.

To jednak nie koniec, Epic Games pozwala ściągnąć także Minit – jest to „osobliwa krótka przygoda rozgrywana w 60-sekundowych podejściach”. Premiera pozycji odbyła się w 2018 roku i produkcja osiągnęła noty na poziomie 79-81%.

Asobo Studio zaprosiło graczy do bardzo ciekawego świata i choć A Plague Tale Innocence to raczej przyjemność na jeden raz, to jednak naprawdę warto zapoznać się z tą przygodą. Microsoft na swojej ostatniej konferencji potwierdził przygotowanie kontynuacji A Plague Tale Innocence i tytuł od dnia premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass.

W przyszłym tygodniu pobierzemy Rebel Galaxy.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive