Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.08.2021 11:30
Chernobylite za kulisami. Twórcy pokazują wyjazdy do Czarnobyla i zbieranie dokumentacji
528V

Chernobylite za kulisami. Twórcy pokazują wyjazdy do Czarnobyla i zbieranie dokumentacji

Studio The Farm 51 postanowiło nam przypomnieć o swojej najnowszej, niedawno wydanej w pełnej formie produkcji. Tym razem polscy deweloperzy znów zabierają nas na wycieczkę po Czarnobylu.

Autorzy Chernobylite, tacy jak Katarzyna Pazdur i Joanna Tarasek, opowiadają w nowym materiale wideo o swoich wizytach w okolice zniszczonej elektrowni atomowej w Czarnobylu. W trakcie tych wypraw, które zaczęły się już w 2015 roku, deweloperzy wykonywali dokumentację fotograficzną i przede wszystkim skanowali miejsca, które zostały później przemienione w lokacje w grze.

W filmiku nie brakuje miejsc, które z pewnością są rozpoznawalne dla graczy, którzy już zaliczyli Chernobylite lub właśnie grają w ten nieźle oceniany, polski tytuł.

Co warto podkreślić - koszty tworzenia Chernobylite już się zwróciły, jak poinformowało The Farm 51. Gracze kupili już ponad 200 tys. sztuk Chernobylite tylko na PC.

W tym miejscu znajdziecie przegląd ocen, które otrzymało Chernobylite w wydaniu PC. Na początku września tytuł pojawi się również na konsolach.

Tagi: All in! Games Chernobylite The Farm 51