Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2021 18:49
Assassin's Creed Valhalla
1960V

W Assassin's Creed Valhalla pojawi się zaskakująca postać. Ubisoft szykuje ciekawe połączenie gier

Gracze odkryli sporą ciekawostkę związaną z Assassin's Creed Valhalla. Do najnowszej produkcji powróci jedna z głównych postaci z tej serii. Ubisoft w ciekawy sposób połączy dwie gry z uniwersum Assassin's Creed. [UWAGA NA SPOILER]

Zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą chcieć poznać takie smaczki na własną rękę, więc jeszcze raz ostrzegam przed spoilerem – poniżej znajdziecie ciekawą informacje dotyczącą najnowszej odsłony Assassin's Creed. Gracz odkrył nowe zadanie przeszukując kod gry.

[UWAGA NA SPOILER]

W Assassin's Creed Valhalla za sprawą jednej z przyszłych aktualizacji pojawi się misja, która zaprowadzi graczy na szkocką wyspę Skye. W tym miejscu Eivor spotka Kassandrę z Assassin's Creed Odyssey.

Główny bohater najnowszej odsłony dowie się o tajemniczej postaci, która będzie bardzo podobna do Randvi, a także pozna informacje dotyczące dziwnych wydarzeń.

J0nathan, który przedstawił wiadomość, nie dotarł jeszcze do wszystkich szczegółów misji, jednak będzie to na pewno ciekawa sytuacja Jak wiadomo zakończenie Assassin's Creed Odyssey pozwala na podobne wydarzenia, a Kassandra może pojawić się w kolejnych odsłonach serii.

Aktualnie jednak nie wiadomo, kiedy Kassandra zostanie dodana do pozycji, ale biorąc pod uwagę, że odpowiednie dialogi oraz wstępne szczegóły zadania są już w Assassin's Creed Valhalli, to możemy oczekiwać, że Ubisoft już wkrótce zaproponuje graczom nowy quest.

Warto przypomnieć, że Assassin's Creed Valhalla po ostatniej aktualizacji boryka się z nowymi problemami. Twórcy wcześniej zapowiedzieli szereg nowości.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-08-04-looks-like-assassins-creed-valhalla-may-feature-a-major-returning-character

Tagi: assassin's creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft