Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2021 16:09
Assassin's Creed Valhalla aktualizacja i problemy
2566V

Assassin's Creed Valhalla z nowymi problemami po aktualizacji. Gracze mogą stracić kontrolę nad bohaterem

Ubisoft wprowadził nową zawartość do Assassin's Creed Valhalla, ale ponownie producent mierzy się z problemami, które wprowadziła aktualizacja. Gracze mogą tym razem stracić kontrolę nad bohaterem i w tej sytuacji jedną z opcji jest wczytanie starszego stanu rozgrywki.

We wtorek wprowadzono nową aktualizację do Assassin's Creed Valhalla, która wprowadziła Festiwal Sigrblot. Jest to ograniczone czasowo wydarzenie, które ma trwać do 19 sierpnia – gracze mogą w tym czasie wykonać zestaw nowych zadań i zebrać wcześniej niedostępne przedmioty. Na liście skarbów pojawił się jednoręczny miecz.

Jak się jednak okazuje – Festiwal Sigrblot wprowadził także nowe błędy. Ubisoft zaktualizował wczoraj listę znanych problemów, wśród których pojawia się „utrata kontroli nad bohaterem”. Ten błąd może pojawić się podczas zabijania wilków (Three Big Pigs), a gracze muszą wczytać poprzedni stan rozgrywki lub spróbować ponownie załadować grę.

Drugi problem pojawił się w przypadku NPC, które dają nowe zadania – jeśli gracz „zepchnie” postać z ich pozycji, to ten nie będzie wchodził w interakcje z protagonistą. Zainteresowani muszą w tej sytuacji opuścić lokację i wrócić, by niezależny bohater wrócił na swoje miejsce.

Ubisoft potwierdził także problem z brakującymi dostawami, przez które fani Assassin's Creed nie mogą zakończyć Festiwalu Sigrblota – w tym wypadku firma wkrótce powinna wydać stosowną aktualizację.

Warto przypomnieć, że już poprzedni festiwal wprowadził spore zamieszanie w Assassin's Creed Valhalla, więc Ubisoft zmienił plany – teraz aktualizacje mają debiutować z opóźnieniem, ale klienci otrzymają większą i bardziej dopracowaną zawartość.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/workarounds-offered-for-assassins-creed-valhalla-sigrblot-festival-issues/

Tagi: assassin's creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft