Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2021 09:22
Street Fighter w Fortnite. Nowy crossover od Epic Games i Capcomu
540V

Street Fighter w Fortnite. Nowy crossover od Epic Games i Capcomu

Już w najbliższych dniach Ariana Grande wykona kilka piosenek na żywo w środowisku Fortnite, co pewnie znów przyciągnie do gry miliony osób. To nie koniec nowości od Epic Games.

Crossovery w świecie Fortnite to nie pierwszyzna - Epic Games już wielokrotnie wykorzystywało motywy z innych produkcji, chociażby wizerunek Kratosa z God of War. Tym razem firma nawiązała współpracę z Capcomem, dzięki czemu w Fortnite desant przeprowadzą dwie znane postacie z marki Street Fighter: Cammy i Guile. 

Wspomniani zawodnicy wskoczą do Fortnite dokładnie 8 sierpnia o godzinie 2:00 w nocy. Skórki Cammy i Guile oferowane będą z alternatywnymi wersjami kostiumów oraz z szeregiem bonusów: chociażby z ekranem ładowania "Street Fighter Round 2".

Już 5 sierpnia będziemy mogli wziąć udział w Cammy Cup, czyli w turnieju rozgrywanym w parach, który da nam szansę na odblokowanie skórki Cammy i pakietu Borealis Backer.

W naszej galerii znajdziecie opublikowane przez Epic Games obrazki z wizerunkami weteranów Street Fightera w Fornite.

"Nadchodzi dwójka nowych wojowników! Legendarne gwiazdy Street Fightera, Cammy i Guile, pojawią się w sklepie 8 sierpnia o godz. 2:00 czasu polskiego.

Na pokładzie busa bojowego ze swojej bazy lotniczej nadlatuje Guile (z niezapomnianą, przyciętą na płasko fryzurą), by wylądować w Fortnite. Strój Guile to klasyczny, zielony mundur polowy, który bohater miał na sobie w oryginalnym Street Fighterze II, który świetnie uzupełni plażowy styl Guile w Cywilu i plecak Nokaut. 

Członkini jednostki Delta Red, Cammy, jest gotowa do akcji. Poza klasycznym strojem Cammy Outfit możecie ją wyposażyć w Polarny Plecak i styl Cammy w Kamuflażu".

Kolejna nowość to pojawienie się w Fortnite Bloodsporta (adwersarza Supermana z Uniwersum DC), który jest już dostępny w sklepie gry. Przy okazji: w najbliższych dniach w Fortnite wystąpi Ariana Grande.

Źródło: https://www.thegamer.com/fortnite-cammy-guile-update/ 

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software