Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.08.2021 10:07
Ariana Grande w Fortnite. Epic Games zapowiada koncerty na żywo
780V

Ariana Grande w Fortnite. Epic Games zapowiada koncerty na żywo

W 2020 roku padł rekord w kategorii gamingowych koncertów. W muzycznym spektaklu Travisa Scotta, nadawanym na żywo, brało udział ponad 12 mln graczy z całego świata. Przed nami szansa na przebicie tego wyniku.

Do akcji w Fortnite wejdzie niedługo znana amerykańska piosenkarka Ariana Grande. W Fortnite wystartuje niedługo cała seria koncertów, a premierowe wydarzenie w ramach Fortnite Rift Tour poświęcone będzie autorce takich przebojów jak "Thank you, next" czy "Side to Side" czy "Into You".

Harmonogram ujawniony przez Epic Games zakłada, że w grze odbędzie się 5 pokazów, nadawanych na żywo.

Harmonogram Fortnite Rift Tour:

  • Pokaz 1 -  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego (Ariana Grande)
  • Pokaz 2-  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 20:00 czasu polskiego
  • Pokaz 3 - Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 6:00 czasu polskiego
  • Pokaz 4 - Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 16:00 czasu polskiego
  • Pokaz 5 - Poniedziałek, 9 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego

"Chcemy umożliwić oglądanie Rift Tour fanom z całego świata, dlatego rozłożyliśmy terminy startu wydarzenia na trzy dni. Zalecamy fanom zalogowanie się w Fortnite 60 minut przed pokazem; tryb Rift Tour powinien być dostępny 30 minut przed każdym przedstawieniem. Przed przybyciem Ariany zaczniemy Rift Tour od kilku atrakcji z motywami Fortnite, w których połączymy popularne utwory z elementami z gry" - czytamy w oficjalnym komunikacie Epic Games.

Dodatkowo Epic Games przygotowało przedmioty związane z Arianą Grande w Fortnite. Do dyspozycji mamy na razie tylko przedsmak atrakcji, które zostaną wprowadzone w najbliższych dniach - to strój Ariany i plecak Piggy Smallz. Wiadomo już również, że od 5 sierpnia do dyspozycji w Fortnite będzie sama postać Ariany Grande.

Przypominam, że wcześniejsze koncerty w Fortnite przyciągały do siebie ogromne rzesze fanów.

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software