Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 19:07
Cyberpunk 2077 Paweł Sasko Żartowniś
3315V

Cyberpunk 2077 i szybka premiera DLC? Paweł Sasko tłumaczy swój „żart”

Paweł Sasko w zeszłym tygodniu pobudził graczy wspominając o szybkiej premierze DLC do Cyberpunka 2077. Nowości nie trafiły do gry, więc deweloper postanowił wytłumaczyć swoje słowa – był to hermetyczny żart dla jego oddanej społeczności.

Paweł Sasko to główny projektant zadań z Cyberpunka 2077, który stale prowadzi audycje live-stream i podczas wydarzeń rozmawia z fanami oraz przedstawia różne elementy wielkiej gry CD Projekt RED. Deweloper podczas ostatniej relacji wypowiedział intrygujące słowa – Jeśli mrugniesz, DLC zostanie wydane w tym miesiącu”.

Fani nie bez powodu zrozumieli te słowa jako bezpośredni teaser, który miał pobudzić graczy – w rezultacie na wszystkich serwisach mogliście przeczytać podobne informacje dotyczące nadciągającego DLC.

Pliki nie zostały opublikowane, a Paweł Sasko prowadził kolejny stream, podczas którego postanowił wytłumaczyć sytuację. Zdaniem twórcy – był to hermetyczny żart dla jego społeczności. Na jego nieszczęście wiadomość trafiła na Reddit, a następnie kolejni dziennikarze przygotowywali wiadomości, ale nikt nie załapał kontekstu.

Paweł Sasko uważa, że jego słowa zostały wyrwane z kontekstu, ale trudno mi się zgodzić z jego opinią, ponieważ deweloper wspomnianym zdaniem zakończył audycję i dodatkowo zapowiedział jeszcze „niespodzianki” na kolejnym streamie. W żaden sposób nie nawiązał do swoich fanów, nie odniósł się do stosunki – rzucił słowa, których raczej nikt nie odebrał jako żart.

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/owbbn2/lead_quest_designer_explains_that_his_words_about/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077