Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 09:38
Cyberpunk 2077 już wkrótce otrzyma DLC
3970V

Cyberpunk 2077 już wkrótce otrzyma DLC? Paweł Sasko zaskoczył graczy

Od miesięcy czekamy na wielką prezentację pierwszego dodatku do Cyberpunka 2077. Jak się jednak okazuje – CD Projekt RED może już wkrótce przedstawić, a nawet wrzucić na rynek pierwsze DLC. Niespodziewane słowa wypowiedział Paweł Sasko.

CD Projekt RED zmierzył się z wielkimi problemami Cyberpunka 2077, ale przygoda z Night City wygląda coraz lepiej, więc możemy się spodziewać, że duża część zespołu pracuje nad dodatkami. Studio zapowiedziało szereg mniejszych DLC oraz fabularne rozszerzenia, ale nadal nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących zawartości i wydania dodatków.

Niespodziewana sytuacja wydarzyła się na ostatnim streamie, podczas którego Paweł Sasko (główny projektant zadań z Cyberpunka 2077) pokusił się o konkretny teaser DLC. Twórca podczas audycji pokazał Andersa Hellmana i wypowiedział następujące słowa: „Jeśli mrugniesz, DLC zostanie wydane w tym miesiącu”.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ Paweł Sasko wiedział, czego może spodziewać się od postaci i w zasadzie wygląda to jak typowa zajawka, która powinna przygotować graczy na nowości.

Trzeba jednak zauważyć, że miesiąc kończy się już w tym tygodniu, więc CD Projekt RED musiałby szybko zapowiedzieć i następnie wrzucić na rynek nową zawartość. Będziemy świadkami gorących dni dla fanów Cyberpunka 2077? Miejmy nadzieję, bo trzeba przyznać, że ten tytuł potrzebuje odpowiedniego odświeżenia.

Warto przypomnieć, że w ostatnich dniach pojawiły się plotki dotyczące aktualizacji 1.3 oraz serii rozszerzeń.

Źródło: Paweł, dzięki za link!

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077