Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 16:16
Xbox Aqua Shift Special Edition
4484V

Xbox Aqua Shift Special Edition zaprezentowany. Microsoft ulepsza kontroler – znamy cenę

Microsoft właśnie zaprezentował kolejny kontroler do Xboksów Series X|S, Xboksa One i PC. Urządzenie nie oferuje jednak wyłącznie nowego koloru, ponieważ amerykańska korporacja postanowiła zadbać o małe zmiany w budowie Xbox Aqua Shift Special Edition.

Microsoft już od premiery aktualnej generacji chętnie prezentuje nowe kontrolery i właśnie przedstawiono szerokiej publice Xbox Aqua Shift Special Edition. Urządzenie jest dostępne w cenie 289 zł i identycznie jak poprzednie pady – sprzęt bez problemu podłączymy do Xboksów Series X|S, Xboksa One, PC oraz smartfonów czy też tabletów.

Aqua Shift otrzymał „surrealistyczny, zmieniający się niebieski kolor”, który „trzeba zobaczyć, by uwierzyć”, ale to jednak nie tylko jedyna ciekawostka przygotowana przez inżynierów, ponieważ sprzęt będzie pierwszym padem z serii Xbox Series X|S, który został wyposażony w „gumowe uchwyty boczne”. Firma postanowiła lekko poprawić propozycję, ale trudno powiedzieć, czy te rozwiązanie zostanie wprowadzone także do innych kontrolerów.

Propozycja otrzyma oczywiście spusty i bumpery z teksturą, hybrydowy d-pad, opcje mapowania przycisków oraz wsparcie technologii Bluetooth, więc w tym wypadku możemy mówić o zachowaniu wysokiego standardu.

Xbox Aqua Shift Special Edition - 1

Xbox Aqua Shift Special Edition - 2

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/08/03/shimmer-up-your-controller-collection-with-the-aqua-shift-special-edition/

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Aqua Shift Special Edition Xbox One Xbox Series X|S