Iza Łęcka Iza Łęcka 03.08.2021 08:18
Jan Błachowicz u Patryka Vegi - Pitbull
3597V

Pitbull Patryka Vegi na zwiastunie i z datą premiery. Jan Błachowicz wcieli się w jednego z bohaterów

Patryk Vega właśnie zaprezentował pierwszy zwiastun „nowego Pitbulla”, który jeszcze kilka lat temu był zapowiadany jako „Pitbull. Królowa chuliganów”. Film zadebiutuje jeszcze w 2021 roku.

W 2018 roku popularny reżyser potwierdził, że nabył prawa do marki „Pitbull” i planuje rozwijać tę serię. Już w tamtym czasie Vega opowiedział o części planów, wskazując, że w 2021 roku mieliśmy zobaczyć „Pitbull. Królowa chuliganów”.

Obecnie możemy potwierdzić, że 11 listopada 2021 roku odbędzie się premiera „Pitbulla”. Twórca jeszcze nie pokusił się o zdradzenie dokładnego tytułu akcyjniaka, jednak po kilku urywkach z poniższego materiału możemy oczekiwać, że będzie brutalnie i emocjonująco. Do prezentacji zapowiedzi posłużyły fragmenty z Księgi Psalmów.

Na ekranie zobaczymy nie tylko znanych aktorów, takich jak Andrzej Grabowski, Daria Widawska czy Małgorzata Kożuchowska. Już wcześniej światło dzienne ujrzały plotki, według których Jan Błachowicz wystąpi w projekcie Patryka Vegi. Jak widzimy na zwiastunie – mistrz UFC będzie jednym z bohaterów nowego polskiego filmu.

Warto przypomnieć, że Patryk Vega już w 2005 roku był scenarzystą i reżyserem „Pitbulla”, następnie miał okazję rozwijać serię w 2016 roku – wtedy zaoferował „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Zapowiada się, że w 2021 roku doczekamy się czterech premier Vegi. Jak dotąd zadebiutował film dokumentalny „Oczy diabła”, lecz twórca opracował także „Miłość, seks i pandemia”, „Pitbull. Królowa chuliganów” oraz „Small World”. W ostatnim czasie informowaliśmy o rekordowej dotacji, jaką filmowiec otrzyma od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: jan błachowicz Patryk Vega Pitbull