Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2021 10:23
Small World na zwiastunie. Patryk Vega prezentuje film o handlu dziećmi
1997V

Small World na zwiastunie. Patryk Vega prezentuje film o handlu dziećmi

Piotr Adamczyk wcieli się w głównego bohatera najnowszej produkcji nakręconej przez Patryka Vegę. Tym razem reżyser podjął się tematu handlu żywym towarem, a „Small World” doczekał się pełnego zwiastuna.

W zeszłym roku Patryk Vega zaprosił widzów na „Bad Boy” oraz „Pętle”, natomiast w 2021 roku twórca nie traci tempa i przedstawia kolejne obrazy - po „Miłość, seks i pandemia” i „Pitbull. Królowa chuliganów” przyszedł czas na „Small World”. W styczniu otrzymaliśmy teaser historii ukazujący problem handlu dziećmi, tymczasem obecnie możemy sprawdzić pierwszy zwiastun.

Reżyser nie pierwszy raz skupia się na procederze przemocy wobec dzieci - przypomnijmy, że miesiąc temu udostępniony został głośny dokument „Oczy diabła"„Small World” przedstawi historię dziewczynki, która została porwana z polskiej wsi i udaje się ją odnaleźć dopiero po 14 latach. Wydarzenia będziemy obserwować z trzech perspektyw, bowiem reżyser przedstawi przeżycia ofiary, jej rodziców oraz porywacza.

W najnowszej produkcji główna rola przypadła Piotrowi Adamczykowi, choć na ekranie pojawi się również Julia Wieniawa oraz gwiazda „Domu z Papieru” Enrique Arce, który w hicie Netflixa wcielił się w Arturo Romana.

Swego czasu Vega wspomniał, że „Small World” jest międzynarodowym projektem angażującym aktorów z różnych krajów, który posiada mocne przesłanie i wstrząsający scenariusz. Reżyser ma nadzieję, że film spotka się z przychylnością widzów i zostanie dostrzeżony na zagranicznych festiwalach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Patryk Vega Small World trailer zwiastun