Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2021 11:30
Hawkeye w MCU
634V

Hawkeye z informacjami na temat Kate Bishop. Jeremy Renner zdradza szczegóły na temat postaci

Kinowe Uniwersum Marvela zaczyna powoli odżywać i po tym, jak przez kilka długich miesięcy musieliśmy pożywiać się wyłącznie serialami, już niedługo będziemy mogli wrócić na sale. 

Marvel Cinematic Universe to marka, która idealnie wstrzeliła się w okres ze swoim planem tworzenia seriali. W momencie wybuchu pandemii, gdy zamknięto kina, oczywiście ucierpieli podobnie, jak inni. Po czasie udało się jednak przynajmniej w małym stopniu poradzić z całą sytuacją dzięki naprawdę udanym serialom - "WandaVision" (zapraszam do recenzji), "The Falcon and The Winter Soldier", czy emitowany obecnie "Loki". 

Jedną z tych produkcji, których obecnie wyczekuje się najbardziej, jest serialowy "Hawkeye". Co jednak ciekawe, wszystko nie będzie się tam kręcić wokół Clinta Bartona, którego gra Jeremy Renner. Główną bohaterką będzie niejaka Kate Bishop (Hailee Steinfeld) - młoda łuczniczka, która w komiksach była kimś na wzór podopiecznej jednego z Avengersów. Sam aktor opisał nieco jej obraz, który zobaczymy w produkcji: 

Ma 22 lata [Kate - przyp. red.] i jest wielką fanką Hawkeye'a. Ma w sobie cudownie irytujące i równie czarujące maniery. Z tego uwielbienia wyrasta pewne partnerstwo, a największym problemem dla Clinta będzie właśnie Kate Bishop i nawał problemów, które wniesie do jego życia.

Dla fanów komiksów nie będzie to żadnym zaskoczeniem - już od jakiegoś czasu wiemy, na jakich historiach ma się opierać sam serial. Jest to jednak swoiste potwierdzenie tych doniesień. Jeśli chodzi natomiast osoby, które zanotują swoje pierwsze spotkanie z Kate Bishop - możecie być pewni, że będzie dokładnie tak, jak mówi Jeremy. Próżno szukać drugiej tak charakternej nastolatki w panteonie bohaterów Marvel.

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/hawkeye-jeremy-renner-kate-bishop-mcu-debut-hailee-steinfeld/

Tagi: Disney Hawkeye Jeremy Renner Marvel MCU