Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.07.2021 15:30
Halo Infinite spoilery
846V

Halo Infinite z "nieumyślnymi" spoilerami w plikach wersji testowej. W Internecie można trafić na zakończenie

Branża gier zawsze obarczona jest strachem przed spoilerami - gracze potrafią się dokopać dosłownie do wszystkiego. Tym razem wina może leżeć po stronie twórców.

Jakiś czas temu pierwsi gracze zostali zaproszeni na zamknięte testy wyczekiwanego Halo Infinite, które miało zadebiutować początkowo w ubiegłym roku. I choć początkowo można było mieć spore obawy, jak będzie wyglądał projekt, to fani zdają się zachwyceni tym, co przyszykowało 343 Industries. Zresztą, spójrzcie tylko na gameplay w wersji Ultra - robi kapitalne wrażenie.

Niestety okazuje się, iż w plikach wczesnej wersji projektu, którą udostępniono niektórym graczom, można znaleźć kilka plików związanych z kampanią. Te istotnie zawierają spoilery, więc warto je pomijać. Taką prośbę wystosował jeden z weteranów pracujących nad serią, Joseph Stern, który poinformował o wszystkim graczy za pośrednictwem swojego Twittera. 

Ludzie są oczywiście różni - jedni wspomnieli w komentarzach pod wpisem, iż będą się wystrzegać, a inni... Cóż, zakazany owoc smakuje najlepiej, więc potraktowali to jako zachętę. Spodziewajcie się więc tego, iż po Internecie mogą latać spoilery i uważajcie na nie. Co więcej - jak wspomniano na The Verge - prawdopodobnie można już trafić nawet na informacje o zakończeniu.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/07/halo_infinite_campaign_files_have_unintentionally_leaked

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft