Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2021 08:57
Halo Infinite - PC techniczna alfa
2319V

Halo Infinite w wersji Ultra. Gameplay pokazuje strzelanie w 4K i 60 fps na najwyższych ustawieniach

Testy Halo Infinite ruszyły z kopyta, dzięki czemu pierwsi gracze dzielą się fragmentami rozgrywki. Opublikowany gameplay pozwala sprawdzić, jak prezentuje się strzelanka najpewniej w najlepszym wydaniu – na mocnym PC i z ustawieniami Ultra.

Halo Infinite zadebiutuje do końca roku na Xboksach Series X|S, Xboksie One i PC, lecz deweloperzy z 343 Industries mają dopilnować, by wyczekiwana produkcja miała pazur na każdym urządzeniu. Śmiało możemy przypuszczać, że wersja na najmocniejszego Xboksa oraz PC będzie odznaczać się najlepszą jakością, natomiast dzięki trwającej właśnie fazie zmagań sprawdzimy, jak wygląda tytuł na ustawieniach Ultra.

To dopiero pierwsze testy Halo Infinite, zatem w przyszłości zapewne otrzymamy znacznie więcej urywków ukazujących rozgrywkę na innych sprzętach – obecnie zmagania odbywają się wyłącznie na PC. Amerykański producent zaprosił do zabawy wybranych uczestników, których grono w przyszłości będzie stale się powiększać.

Halo Infinite od premiery będzie dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, ale nie możemy zapomnieć również o darmowym trybie sieciowym – multiplayer zostanie wydany w formie free-2-play, by każdy właściciel Xboksów i PC mógł zapoznać się ze strzelanką. Decyzja na pewno znacząco wpłynie na popularność trybów PVP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft