Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2021 18:23
Halo Infinite
2308V

Halo Infinite wychwalane przez graczy: „rozgrywka jest niesamowita”, „Halo powróciło”

343 Industries zaprosiło pierwszych graczy do gry i deweloperzy zbierają bardzo pozytywne opinie. Halo Infinite oferuje znakomity gameplay i wiele na to wskazuje, że pod względem oprawy oraz rozgrywki produkcja nie zawiedzie.

Już kilka godzin temu prezentowaliśmy na portalu pierwszy gameplay testów Halo Infinite na ustawieniach Ultra. Produkcja na początek była sprawdzana wyłącznie na PC, ale deweloperzy udostępnili także opcję rozgrywki na Xboksach Series X|S. W rezultacie pojawiają się pierwsze opinie wiernych fanów uniwersum i komentarze są bardzo pozytywne.

Halo Infinite ma oferować „niesamowitą rozgrywkę”, a twórcom udało się w dobry sposób zadbać o klasyczne elementy związane z serii, które zostały rozbudowane o nowoczesne ulepszenia. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie za gameplay.

Gracze chwalą także oprawę na Xboksie Series X – zainteresowani wspominają o bardzo wysokim poziomie szczegółowości, a sama grafika jest podobno dużym zaskoczeniem. Trzeba na pewno zaznaczyć, że tytuł działa w trybie wydajnościowym, więc możemy liczyć, że tytuł może zaproponować graczom jeszcze lepszą jakość.

Zamierzacie sprawdzić Halo Infinite? Pamiętajcie, że przynajmniej aktualnie zainteresowani mogą jedynie rywalizować z botami.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/07/xbox_fans_are_really_impressed_with_the_halo_infinite_technical_preview

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft