Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2021 19:11
Thor w Marvel's Avengers
1340V

Marvel's Avengers za darmo na weekend. Twórcy potwierdzają datę premiery Czarnej Pantery

Crystal Dynamics zaprasza na długi weekend z Marvel's Avengers, podczas którego gracze mogą zapoznać się z całą zawartością gry. Jednocześnie poznaliśmy ostateczne szczegóły dotyczące wielkiego rozszerzenia wprowadzającego do gry Czarną Panterę.

Marvel's Avengers próbuje wrócić na właściwą drogę i deweloperzy wpadli na bardzo ciekawy pomysł – od dzisiaj do 2 sierpnia gra jest dostępna za darmo na PlayStation 5, PlayStation 4, PC oraz Stadii. Twórcy jednak nie proponują małego fragmentu, a zamiast tego oferują całą zawartość. Podobna promocja wystartuje w przyszłości na Xboksach.

Gracze mogą pobrać grę i wcielić się we wszystkich bohaterów, poznać całą fabułę, wykonać wszystkie dodatkowe misje, a nawet zapoznać się z rozbudowaną przez aktualizację zawartością końcową (end-game).

Czy taka forma promocji ma sens? Deweloperzy są najwidoczniej przekonani, że tak, więc dorzucają jeszcze 4-krotnie szybsze zdobywanie XP oraz inne bonusy – samą produkcję możemy kupić w dużej promocji.

To nie koniec ciekawych informacji, ponieważ potwierdzono, że dodatek Black Panther – War for Wakanda zostanie udostępniony 17 sierpnia, a pełna prezentacja zawartości odbędzie się dzień wcześniej. Twórcy powracają do serii War Table, która przygotowywała graczy na premierę oraz później nową zawartość.

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Tagi: Crystal Dynamics Czarna Pantera Marvel's Avengers Square Enix