Halo Infinite bez widowiskowych zabójstw od premiery. Zobaczcie gameplay z Xboksa One i Xboksa Series X

News
1621V
Halo Infinite bez widowiskowych zabójstw od premiery. Zobaczcie gameplay z Xboksa One i Xboksa Series X
Iza Łęcka | 29.07.2021, 08:16

Już dzisiaj pierwsi sympatycy strzelania sprawdzą Halo Infinite. Zaproszenia zostały wysłane do graczy, tymczasem najnowsze materiały pozwalają sprawdzić, jak produkcja Microsoftu prezentuje się na poprzedniej i aktualnej generacji. Zobaczcie gameplay.

Wczoraj 343 Industries zaprezentowało szczegóły technicznych testów Halo Infinite i jednocześnie potwierdziło, że produkcja zadebiutuje bez widowiskowych zabójstw (assassinations). Będzie to pierwsza odsłona serii, która nie zaoferuje tego elementu na premierę. Autorzy zamierzają w przyszłości zadbać o aktualizację wprowadzającą efektowne finishery.

Podczas wczorajszej audycji Tom French, szef multiplayera w Halo Infinite, stwierdził, że w trakcie intensywnych zmagań wielu graczy nie korzysta z tego elementu, gdyż długa animacja niekorzystnie wpływa na gameplay. Studio planuje przywrócić wskazany aspekt, z zastrzeżeniem, że musi on pasować do mechaniki rozgrywki nowego Halo.

Na wspomnianej prezentacji mogliśmy sprawdzić nie tylko fragmenty z Halo Infinite w wersji na Xboksa Series X, ale również Xboksa One. Deweloperzy pokazali także personalizację postaci, opowiedzieli o Battle Passie oraz ujawnili menu i akademię. W ostatnim wspomnianym trybie otrzymamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na specjalnej arenie.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/80857/halo-infinite-wont-have-assassinations-at-launch-343i-confirms/index.html

Komentarze (103)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper