Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 07:00
Gears of War - Unreal Engine 5
3310V

Twórcy Gears of War pokazują potencjał Unreal Engine 5 na Xbox Series X|S. Technologiczne demo zachwyca

The Coalition oficjalnie zmieniło technologię i pracuje teraz na Unreal Engine 5. Twórcy zdecydowali się zaprezentować swoją pracę i przygotowali demo technologiczne, które pokazuje możliwości silnika na Xboksach Series |S. Zobaczcie ciekawe materiały.

Twórcy serii Gears of War oficjalnie pracują już wyłącznie na Unreal Engine 5. Studio potwierdziło, że potrzebuję więcej czasu, by zaprezentować nowe produkcje, ale możemy mieć pewność, że nowe Gearsy będą zachwycać oprawą.

Studio już kilka dni temu zapowiedziało, że zaprezentuje demo technologiczne i deweloperzy przygotowali Alpha Point, czyli prezentację możliwości Unreal Engine 5 na Xboksach Series X|S. Kate Rayner, dyrektor techniczna studia i Colin Penty, dyrektor techniczny ds. sztuki w The Coalition, pokazali, co już teraz udało im się wyciągnąć z najnowszej wersji silnika Epic Games.

Na kanale Xboksa pojawiły się krótkie prezentacje skupiające się na lokacji oraz bohaterze – w kontekście Gearsów warto sprawdzić szczególnie ten drugi materiał, ponieważ możemy liczyć, że gdy Marcus Fenix ponownie pojawi się na ekranie, to zachwyci graczy wieloma szczegółami.

Xbox Series X - Unreal Engine 5 - wyniki 1

Xbox Series S - Unreal Engine 5 - wyniki 2

Źródło: YouTube.com

Tagi: gears of war The Coalition unreal engine Unreal Engine 5