Iza Łęcka Iza Łęcka 26.07.2021 12:55
Armia złodziei Netflix
983V

Armia złodziei prezentowana przez Netflix. Zwiastun przygotowuje na opowieść pełną akcji

Jeszcze w 2021 roku na platformie streamingowej zadebiutuje prequel „Armii umarłych”. W nowej historii zabraknie jednak zombie, a twórcy skupią się na postaci Ludwiga Dietera, który odegrał istotną rolę w już wydanej produkcji Zacka Snydera.

„Armia umarłych” cieszyła się sporym zainteresowaniem publiczności, co dla streamingowego giganta stało się jasnym sygnałem, że nie ma czasu do stracenia i reżyser pracuje już nad kontynuacją. Produkcja opowiadająca o charyzmatycznej ekipie do zadań specjalnych, która walczy z zombiakami była jednak tylko początkiem całej serii. Jesienią na platformie Netflix zadebiutuje „Armia złodziei”.

Z okazji San Diego Comic-Con zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu, który potwierdza wcześniejsze doniesienia o umiejscowieniu wydarzeń oraz głównym wątku. Prequel dokładniej przedstawi Ludwiga Dietera – postać grana przez Matthiasa Schweighöfera została niezwykle entuzjastycznie odebrana przez widzów, nic więc dziwnego, że twórcy postanowili przedstawić jego dodatkową historię. Kasjer z małego miasteczka zostanie zwerbowany przez tajemniczą kobietę do ekipy składającej się z przestępców najbardziej poszukiwanych przez Interpol. Zadaniem grupy będzie seria skoków na najlepiej zabezpieczone sejfy w całej Europie.

Fabuła „Armii złodziei” rozgrywa się przed wydarzeniami z „Armii umarłych”, jednak krwawe zdarzenia zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych umożliwią dokonanie rabunku i zaważą o powodzeniu całej misji – ekipą przewodzić będzie Gwendoline, w którą wcieliła się Nathalie Emmanuel. Aktorka znana jest między innymi z roli Missandei w „Grze o tron”.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje seriali Netflixa – 2 sezonu „Sky Rojo” oraz „Władcy Wszechświata: Objawienie”.

Źródło: https://www.polygon.com/22592278/army-of-thieves-trailer-army-of-dead-prequel-netflix

Tagi: Armia złodziei Netflix Trailer zwiastun