PS Plus na sierpień wyciekło na oficjalnej stronie PlayStation. W ofercie trzy ciekawe gry

Plotka
11009V
PS Plus na sierpień wyciekło na oficjalnej stronie PlayStation. W ofercie trzy ciekawe gry
Kajetan Węsierski | 24.07.2021, 23:20

Na oficjalnej stronie PlayStation wyciekł właśnie zestaw trzech gier, które już w przyszłym miesiącu do kont będą mogli dodać subskrybenci usługi PS Plus.

W dzisiejszych czasach wielu graczy nabywa PlayStation Plus dla comiesięcznej oferty darmowych gier, a nie dla samej możliwości grania przez sieć. Niedawno można do tego dopisać także PS Plus Video Pass, który Sony zdaje się cały czas pielęgnować. Niemniej, wciąż najważniejsze są projekty związane z gamingiem, a pierwszą pozycję na sierpień poznaliśmy już kilka tygodni temu.

Na pełną sierpniową ofertę trafił jeden z użytkowników Twittera, niejaki Dream Walker. Dokopał się on do podstrony na oficjalnym portalu PlayStation (sami możecie zobaczyć ją w tym miejscu), gdzie można znaleźć trzy gry, które już w sierpniu trafią do wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu PS Plus. Wszystkie tytuły będą dostępne od trzeciego dnia przyszłego miesiąca.

PS Plus na sierpień 2021

  • Plants vs Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2
  • Hunter's Arena: Legends (wyłącznie na PS5)

Co myślicie o samej ofercie? W komentarzach można znaleźć sporo negatywnych opinii i stwierdzeń, że jest to znacznie gorszy miesiąc od wielu poprzednich. Czego by jednak nie mówić, ostatnia pozycja w zestawieniu może się okazać naprawdę przyjemną wariacją znanego gatunku, a Tennis World Tour 2 to ciekawa propozycja na czas trwających obecnie Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Źródło: https://twitter.com/Dream_WaIker/status/1418760167177469952

Komentarze (249)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper