PS Plus Video Pass z nowościami. PlayStation Polska potwierdza nowe produkcje

Gry
5390V
PS Plus Video Pass z nowościami. PlayStation Polska potwierdza nowe produkcje
Wojciech Gruszczyk | 17.07.2021, 05:05

Użytkownicy PS Plus już wkrótce będą mogli zapoznać się z nowymi produkcjami oferowanymi przez PlayStation Polska. Firma zapowiedziała trzy nowe produkcje i propozycja powinna zainteresować wielu widzów. Poznajcie szczegóły.

PS Plus Video Pass został oficjalnie zapowiedziany w kwietniu i od początku zainteresowani otrzymali dostęp do wielu znanych produkcji. PlayStation Polska zapowiedziało, że chce rozwijać usługę oferując klientom następne tytuły – nowe filmy i seriale mają trafiać do usługi, co trzy miesiące.

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, która powinna ucieszyć fanów propozycji, ponieważ PlayStation Polska zapowiedziało trzy nowe pozycje zmierzające do PS Plus Video Pass:

  • „Monsterland”
  • „Spider-Man: Homecoming”
  • „Django”

Aktualnie nie potwierdzono dokładnych dat premier, ale wszystkie opowieści zostaną udostępnione „wkrótce”. Możemy przypuszczać, że szczegóły otrzymamy już w przyszłym tygodniu.

Lista jest naprawdę ciekawa, ponieważ mamy tutaj przerażającą historię podzieloną na osiem odcinków, niezły film z Marvel Cinematic Universe oraz zwycięzca dwóch Oscarów (Najlepszy aktor drugoplanowy, Najlepszy scenariusz oryginalny).

Korzystacie z PS Plus Video Pass? Pamiętajcie, że oferta jest dostępna wyłącznie w Polsce. Jeśli chcecie na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące PS Plus Video Pass – pamiętajcie, że Sony systematycznie aktualizuje aplikację, gdzie również znajdziecie zakładkę o nadchodzących nowościach oraz pozycjach, które wkrótce znikną z oferty.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper