Tennis World Tour 2

Tennis World Tour 2

6,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 6.2
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.09.2020
Europa:
24.09.2020
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.09.2020
Europa:
24.09.2020

Tennis World Tour 2 - opis gry

Tennis World Tour 2 to gra sportowa traktująca o tenisie wyprodukowana przez Big Ant Studios i wydana przez Nacon. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Tennis World Tour 2

Tennis World Tour 2, podobnie jak poprzednia część, jest w założeniach twórców duchowym spadkobiercą Top Spin 4, jednej z bardziej cenionych gier sportowych traktujących o tenisie.

Pod względem rozgrywki gra nie odstaje od innych tytułów poświęconych tenisowi. Pod najważniejszymi przyciskami kontrolera ‘podpięte’ są różne rodzaje uderzeń (slice, lob, flat shot, spin), z których możemy skorzystać, gdy sytuacja tego wymaga. Co więcej, jesteśmy w stanie kontrolować wysokość lotu piłki lub decydować o sile uderzenia, co czyni się przytrzymując stosowny przycisk.

Gra może się pochwalić licencją. Twórcy oddali do naszej dyspozycji w sumie 38 zawodników i zawodniczek. Dołożyli także starań, by możliwie jak najwierniej odwzorować ich umiejętności. Tennis World Tour 2 doczekał się usprawnień w paru aspektach - poprawiono dla przykładu animacje i zwiększono tempo meczów. 

Głównym wariantem rozgrywki w Tennis World Tour jest kariera. Zabawę zaczynamy w nim od stworzenia własnego zawodnika/zawodniczki, a następnie pniemy się stopniowo po kolejnych szczebelkach sportowej hierarchii: bierzemy udział najpierw w mniej prestiżowych zawodach, ale stopniowo podbijamy stawkę. Nasza postać zdobywa doświadczenie, a co z tym idzie także punkty, które następnie inwestujemy w rozwój zdolności. Po drodze zajmujemy się także innymi kwestiami niekoniecznie mającymi bezpośredni związek z rywalizacją na korcie, jak zarządzanie personelem czy zakup sprzętu.

Gra oferuje też multiplayer. Grać można zarówno w singlu i deblu.

Wideo - Tennis World Tour 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper