Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2021 11:01
Yesterday Origins za darmo. Chwalona przygodówka od Pendulo Studios udostępniona gratisowo
1081V

Yesterday Origins za darmo. Chwalona przygodówka od Pendulo Studios udostępniona gratisowo

Udana przygodówka Yesterday Origins, która otrzymała oceny na średnim poziomie 7,5/10 została udostępniona za darmo na PC.

Yesterday Origins okazało się bardzo przyzwoitą przygodówką - co widać po pozytywnych ocenach graczy i po średniej na Metacritic (7,4/10). Tytuł kosztujący na Steam 54 zł możemy aktualnie przygarnąć za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to odwiedzić stronę IndieGala i zalogować się w tym serwisie, specjalizującym się w dystrybucji tytułów od twórców niezależnych. 

Yesterday Origins zostało stworzone przez studio Pendulo, które ma duże doświadczenie w kreacji przygodówek point and click. Zespół z Madrytu stworzył serię Runaway i całkiem ciekawego (choć niestety wypuszczonego na rynek z bugami) Blacksad: Under the Skin. Gra z 2019 roku stanowi adaptację bardzo udanych, kryminalnych komiksów z tytułowym bohaterem w roli głównej.

Poniżej znajdziecie trochę gameplayu z Yesterday Origins, który powinien dać wam pogląd na charakter zabawy w tym tytule. Gra doczekała się też premiery na PS4, XOne i Switch, ale niestety promocja nie dotyczy tych wydań.

Źródło: https://freebies.indiegala.com/?ref=freebies

Tagi: Microids Pendulo Studios Yesterday Origins