Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2021 11:15
Microsoft Flight Simulator
2779V

Microsoft Flight Simulator na rozgrywce z Xboksa Series X. Gra prezentuje się pięknie na Xboksie Series S

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera konsolowej wersji Microsoft Flight Simulator, który będzie dostępny na Xboksie Series X i Xboksie Series S. Najnowsze materiały pokazują, że niezależnie od wybranej platformy otrzymamy znakomicie wyglądającą produkcję.

W najbliższych dniach Microsoft zaoferuje kilka interesujących pozycji, spośród których niewątpliwie można wyróżnić Microsoft Flight Simulator. Tytuł od zeszłego roku jest dostępny na komputerach osobistych (sprawdźcie naszą recenzję), tymczasem pod koniec miesiąca sprawdzą go gracze korzystający z Xboksów Series X|S.

Pierwsi dziennikarze otrzymali już dostęp do produkcji, co poskutkowało publikacjami nowych filmików ukazujących wszelkie efekty prac zespołu Asobo Studio. Trzeba przyznać, że "przygoda w przestworzach" prezentuje się niesamowicie na nowych konsolach Amerykanów.

Matt Brown, dziennikarz WindowsCentral, nie krył zdumienia z jakości Microsoft Flight Simulator na Xboksie Series S. Mniejszy Xbox nie może poszczycić się wielką mocą, ale dzięki dobrej optymalizacji udało się osiągnąć zdumiewająco dobrą jakość rozgrywki.

„A dla ciekawskich, to jest Microsoft Flight Simulator na Xboksie Series S. Jak dotąd jestem naprawdę pod wrażeniem optymalizacji tej wersji. Zaskakujące, co to pudełko za 299 dolarów może zrobić, gdy jest we właściwych rękach”.

Warto dodać, że Microsoft Flight Simulator na konsolach działa w 30 klatkach na sekundę, natomiast gracze posiadający odpowiedni telewizor mogą oczekiwać odrobinę płynniejszej rozgrywki.

Poniżej możecie również zobaczyć gameplay z Xboksa Series X.

Źródło: YouTube.com
Twitter: mattjbrown

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios