Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 19:27
Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S
2430V

Microsoft Flight Simulator w 30 fps na Xbox Series X|S, ale niektórzy gracze doświadczą lepszej płynności

Twórcy Microsoft Flight Simulator potwierdzili ważny szczegół dotyczący nadciągającego wydania. Tytuł nawet na Xboksie Series X zadziała w 30 klatkach na sekundę, ale mając odpowiedni telewizor otrzymamy wyższą liczbę fps-ów.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy nowe materiały z Microsoft Flight Simulator, ale zdecydowanie najważniejszym momentem imprezy dla entuzjastów symulacji było potwierdzenie daty premiery. Gra jest częścią projektu amerykańskiej korporacji, która w sześć miesięcy chce zapewnić sześć dużych produkcji – wszystkie tytuły będą dostępne w katalogu Xbox Game Pass.

Twórcy przygotowują się na premierę i potwierdzili istotną wiadomość – Microsoft Flight Simulator na Xboksie Series X i Xboksie Series S zadziała w 30 klatkach na sekundę. Jeśli jednak posiadacie telewizor ze wsparciem VRR (Variable Refresh Rate), to poczujecie wyższą płynność animacji.

Wiele na to wskazuje, że ogromny Microsoft Flight Simulator może wymęczyć nawet Xboksa Series X, ale w tym wypadku najważniejsza jest rozgrywka bez wyraźnych spadków animacji. Wkrótce powinniśmy sprawdzić pierwsze materiały z konsolowej wersji produkcji.

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-flight-simulator-will-run-at-30-fps-on-xbox-series-x-s

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios