Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2021 09:38
Marvel's Avengers Family Reunion Omega Level Threat
1649V

Marvel's Avengers będzie dostępne za darmo przez weekend. Square Enix zaoferuje całą produkcję

W przyszłym tygodniu rozpocznie się darmowy weekend w Marvel’s Avengers. Tym razem gracze nie otrzymają dostępu do małego wycinka pozycji, a będą mogli zapoznać się ze wszystkimi misjami. Poznajcie szczegóły.

Marvel's Avengers było produkcją z ogromnym potencjałem, która dzięki wykorzystaniu IP o ogromnej popularności miała szansę odnieść spory sukces. Tytuł zadebiutował jednak z dużymi problemami i szybko tracił popularność wśród użytkowników. Pomimo niepowodzeń Crystal Dynamics nieustannie pracuje nad rozbudową produkcji i przyciągnięciem do rozgrywki następnych odbiorców. Już wkrótce do gry trafi Czarna Pantera, a wydawca planuje promować superbohaterską przygodę, organizując darmowy weekend.

Square Enix potwierdziło, że w dniach od 29 lipca do 1 sierpnia Marvel’s Avengers będzie dostępne za darmo na PlayStation 5, PlayStation 4, Steam i Stadii. Trwają rozmowy, by w przyszłości podobne wydarzenie odbyło się również dla posiadaczy Xboksów.

W trakcie „All-Access Weekend” Crystal Dynamics zapewni pełną pozycję – całą fabułę, wszystkie misje, rozgrywkę sieciową, a nawet najnowsze rozszerzenie Family Reunion Omega Level Threat, które zostanie wydane 27 lipca.

Mając na uwadze, że ukończenie historii w Marvel's Avengers zajmuje około 11 godzin, uczestnicy akcji powinni spokojnie  zapoznać się z fabułą i znaleźć czas na wypróbowanie kolejnych elementów gry. Darmowy weekend jest zapewne jednym ze sposobów na zainteresowanie tytułem tuż przed dodaniem Black Panther - War for Wakanda, które zadebiutuje pod koniec sierpnia.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-to-get-all-access-weekend-trial-on-ps5-ps4-steam-and-stadia-starting-july-29

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix square enix europe