Lost in Random na EA Play Live. Zobaczcie rozgrywkę z intrygującej przygody

Gry
1016V
Lost in Random na EA Play Live. Zobaczcie rozgrywkę z intrygującej przygody
Igor Chrzanowski | 22.07.2021, 19:49

Niezależna ekipa Zoink Games, jaką możecie znać między innymi z Fe oraz Stick it to the Man!, szykuje dla nas kolejną bardzo obiecującą przygodę w ramach programu EA Originals. Zobaczcie jak w akcji prezentuje się Lost in Random.

Co się dzieje, gdy niezależni i szalenie kreatywnie deweloperzy mają okazję popisać się swoja kreatywnością? Tego przekonamy się już 10 września gdy na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC (Origin + Steam) zadebiutuje najnowsza produkcja zespołu Zoink Games zatytułowana Lost in Random.

O grze usłyszeliśmy po raz pierwszy jeszcze na E3 2021, kiedy to Electronic Arts wrzuciło do Sieci pierwszy fabularny zwiastun nadchodzącej przygody o pewnej dziewczynce i jej ożywionej kostce do gry. Dziś podczas EA Play Live mamy okazję zobaczyć pierwszy poważny materiał z rozgrywki intrygującego projektu Zoink Games.

Podczas walki będziemy korzystać ze specjalnych kart, które zmienią naszego kostkowego przyjaciela w śmiercionośną broń, czy też pozwolą nam wezwać wielkiego wojownika wyposażonego w potężny młot. Całość zapowiada się naprawdę ekscytująco! 

Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do oglądania!

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper