EA Play Live 2021 zostało zakończone. Podsumowujemy, zbieramy zapowiedzi i przedstawiamy gry EA

Gry
1967V
EA Play Live 2021 zostało zakończone. Podsumowujemy, zbieramy zapowiedzi i przedstawiamy gry EA
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2021, 19:56

Electronic Arts właśnie zaskoczyło tegoroczny EA Play Live. Na wydarzeniu nie zabrakło ciekawych zapowiedzi, a w tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze zapowiedzi. Jest to również dobre miejsce na ocenienie prezentacji.

EA Play Live 2021 w oczach redakcji PPE.pl

Wojtek: Elektronicy jeszcze przed pokazem potwierdzili, że nie zobaczymy na wydarzeniu kilku kluczowych IP. Firma tym razem skupiła się na Battlefield Portal i szczerze mówiąc – nie dziwię się. Miałem już okazję spojrzeć na tryb z bliska i jestem pod wielkim wrażeniem. Szkoda, że EA dalej nie pokazało kompletnej rozgrywki z Battlefield 2042 i FIFA 22, ale najwidoczniej – musimy czekać. Powrót Dead Space to bardzo dobra wiadomość... Choć nie bez powodu podchodzę do tej zapowiedzi z dużym dystansem. Uwielbiam to IP i wolę być pozytywnie zaskoczony.

Ocena: 3/6

Igor: Electronic Arts od lat nie potrafi stworzyć dobrego show, ale to co pokazali dziś to już jakieś nieporozumienie. Fajne było tylko Lost in Random, nowy GRID i oczywiście zajawka Dead Space 4, ale reszta to porażka po całej linii. Zamiast pokazać FIFA 22, Madden 22, Battlefielda 2042 właśnie dziś, oni wrzucili swoje perełki do sieci przed imprezą, a teraz uraczono nas bajerami drugiej kategorii. 

Ocena: 2/6

Mateusz: Od początku EA Play Live 2021 zapowiadało się średnio. Brak Dragon Age 4 lub/i Mass Effect 4 od BioWare, zero informacji o Star Wars Jedi 2, jak i nowym Need for Speedzie już na samym starcie sprawiło, że show nie miało nic, co by mnie zaintrygowało. Cieszy powrót Dead Space, ale to wszystko, co dzisiaj miało ciekawego do pokazania EA...

Ocena: 2/6

EA Play Live 2021 – najważniejsze informacje:

Źródło: własne

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper