Assassin’s Creed Infinity skupi się na fabule. Assassin’s Creed Valhalla otrzyma gigantyczne wsparcie

Gry
4342V
Assassin’s Creed Infinity skupi się na fabule. Assassin’s Creed Valhalla otrzyma gigantyczne wsparcie
Wojciech Gruszczyk | 20.07.2021, 19:30

Fani Assassin’s Creed nie muszą się martwić, że nadciągający Assassin’s Creed Infinity wpłynie na rozwój marki. Ubisoft właśnie potwierdził ważny szczegół – w przyszłości zapoznamy się z kolejnymi fabularnymi produkcjami, a seria nie zostanie przekształcona w sieciową produkcję.

Plotki dotyczące Assassin’s Creed Infinity zostały szybko potwierdzone przez Ubisoft, więc na dzisiejszym spotkaniu z inwestorami musiał zostać poruszony temat wciąż tajemniczej produkcji. Gracze nie mogą liczyć na szybką premierę, ponieważ projekt nadal znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, ale możecie mieć pewność, że deweloperzy nie zapomną o fabularnym dziedzictwie całego uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Jeśli chodzi o projekt o kryptonimie Infinity, mamy ekscytujące plany na przyszłość, które mają potencjał, by znacząco rozszerzyć zarówno zasięg marki, jak i cykliczny profil, jednocześnie pozostając wiernym dziedzictwu Assassin's Creeds, czyli bogatym fabularnym doświadczeniom. Znajduje się on we wczesnej fazie rozwoju i podzielimy się większą ilością szczegółów w odpowiednim czasie”.

Powyższe słowa wypowiedział Frédérick Duguet, dyrektor finansowy studia, który potwierdził, że Assassin’s Creed Infinity jest „ekscytującym i ambitnym projektem dla tej serii”.

Gracze mogą w najbliższym czasie nie zapoznać się z nowymi częściami z uniwersum, ponieważ Assassin’s Creed Valhalla będzie rozwijany przez dwa najbliższe lata.

Twórcy mają potężne plany dotyczące Assassin’s Creed Valhalla, więc bardzo możliwe, że to właśnie przygoda wikingów będzie rozwijana i w 2022 roku możemy nie usłyszeć o nowej odsłonie serii.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/assassins-creed-infinity-will-stay-true-to-the-franchises-legacy-of-rich-narrative-experiences/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper