Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.07.2021 14:30
John Wick 4 i Ian McShane
1258V

John Wick 4 z kolejnym głośnym aktorem! W obsadzie ponownie pojawi się Ian McShane

Obsada najnowszej odsłony serii przygód Johna Wicka cały czas rośnie - w Internecie pojawiły się właśnie informacje na temat nowego aktora, którego będziemy mogli oglądać na ekranie.

"John Wick 4" to produkcja, na którą czekają wszyscy fani kina akcji - nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Film ma zadebiutować na dużych ekranach dopiero 27 maja 2022 roku, ale wiemy już, że prace nad tym tytułem oficjalnie wystartowały. Niestety w powrocie nie bierze udziału scenarzysta, który pracował przy serii od samego początku - Derek Kolstad.

W obsadzie znalazło się natomiast miejsce dla świetnego aktora! Jak bowiem doniosły największe media filmowe na świecie - na ekranie będziemy mogli ponownie zobaczyć doskonale znanego Iana McShane'a! Mężczyzna wcielał się w Winstona na potrzeby trzech ostatnich odsłon, więc jego pojawienie się i tutaj nie jest właściwie żadną niespodzianką - niemniej, bardzo cieszy.

Aktor cały czas oferuje bowiem naprawdę wysoką jakość, co pokazał choćby w "Amerykańskich Bogach". Nie mam żadnych wątpliwości, że i tutaj ponownie uraczy widzów swoim kunsztem aktorskim. Chad Stahelski stwierdził, że jest maksymalnie szczęśliwy z dogadania warunków umowy, co najlepiej świadczy o tym, jakiej rangi osobą jest McShane. Pozostaje nam czekać na premierę! 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/john-wick-chapter-4-ian-mcshane-winston-return/

Tagi: film Ian McShane John Wick John Wick 4 JW4 Keanu Reeves