Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2021 19:20
John Wick 4, Knives Out 2 i Aquaman 2 – prace nad filmami właśnie wystartowały
646V

John Wick 4, Knives Out 2 i Aquaman 2 – prace nad filmami właśnie wystartowały

W jednym dniu wystartowały prace nad trzema oczekiwanymi produkcjami. Twórcy i aktorzy znaleźli się na planach „John Wick 4”, „Knives Out 2” oraz „ Aquaman 2”. Wszystkie filmy mają trafić na wielkie ekrany w 2022 roku.

Fani wysokobudżetowych produkcji mogą zacierać rączki, ponieważ w przyszłym roku nie powinno zabraknąć oczekiwanych kontynuacji. Właśnie potwierdzono rozpoczęcie prac nad trzema filmami, które według planów zobaczymy w przyszłym roku.

John Wick 4” ma zadebiutować już 27 maja. W filmie ponownie w głównego bohatera wcieli się Keanu Reeves, ale ostatnio informowaliśmy naszą społeczność o bardzo ciekawym angażu – na planie pojawi się również Donnie Yen. Jednak w najnowszą opowieść nie jest zaangażowany jeden z autorów sukcesu całej serii.

Knives Out 2” nie ma jeszcze pełnej daty premiery, ale sytuacja jest w tym wypadku także bardzo interesująca, ponieważ Netflix przejął prawa do dwóch kolejnych odsłon „Na noże”. Na ekranie ponownie królować będzie Daniel Craig, ale w przygodzie wystąpią również między innymi Dave Bautista oraz Edward Norton.

DC zamierza nadal rozwijać swoje filmowe uniwersum i „Aquaman 2” z podtytułem „The Lost Kingdom” zadebiutuje na rynku 16 grudnia. Jason Momoa ponownie wcieli się w tytułowego superbohatera, a jego ukochaną zostanie – Amber Heard... Choć fani zebrali ponad 1,8 mln podpisów pod petycją, by usunąć aktorkę z serii.

Źródło: Twitter: DiscussingFilm, FilmUpdates, CultureCrave

Tagi: Aquaman 2 John Wick 4 Knives Out 2 Na Noże 2