Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.07.2021 11:30
The Continental: John Wick
762V

The Continental z nowymi szczegółami. Serialowy prequel Johna Wicka rozegra się wiele lat przed filmami

Wczoraj dostaliśmy garść naprawdę interesujących informacji na temat wyczekiwanego serialu z uniwersum serii filmów o Johnie Wicku. Będzie się działo.

John Wick przez ostatnie lata stał się marką i jedną z najgłośniejszych filmowych serii akcji. Oczywiście ogromna w tym zasługa znakomitego w swojej roli Keanu Reevesa, który kapitalnie sprawdza się jako płatny zabójca. Wiemy już, że prace nad "John Wick 4" wystartowały, a twórcy zamierzają zaoferować nam świetnych aktorów, których dane nam będzie tam oglądać.

Warto jednak przypomnieć, że gdzieś w międzyczasie powstają szczegółowe plany odnośnie do serialowego prequelu filmów. Epizodyczny projekt ma nosić tytuł "The Continental". Jak wynika z informacji redaktorów The Hollywood Reporter, głównym reżyserem projektu został Albert Hughes. Co więcej, plany przekształcono w trzyodcinkowy event, spośród których każda część będzie trwała około 90 minut - z budżetem na jeden odcinek w wysokości około 20 milionów dolarów!

Co natomiast bardzo ciekawe, spin-off ma być osadzony aż 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. My będziemy śledzić tam Winstona (postać, w którą wciela się na potrzeby "Johna Wicka" Ian McShane) w młodości, który jest dopiero na początku swojej zabójczej drogi. Wiele wskazuje na to, że ogromne znaczenie będzie miał klimat Stanów Zjednoczonych w latach 70. I brzmi to kapitalnie!

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/status/1416132071030812673

Tagi: filmy John Wick serial The Continental Winston