Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2021 21:15
Pokemon Unite
1655V

Pokemon Unite debiutuje w przyszłym tygodniu. Gra będzie dostępna za darmo

Twórcy Pokemon Unite potwierdzili ostateczną datę premiery. Gracze zapoznają się z tytułem już od przyszłego tygodnia, a rozpoczynając grę do końca sierpnia zainteresowani otrzymają dodatkowego Pokemona. Na dobry początek MOBA będzie dostępna na Nintendo Switchu.

W 2021 roku posiadacze Nintendo Switchów zagrają w cztery nowe gry z serii Pokemon. Zainteresowani już wykonali zdjęcia w New Pokemon Snap, mogą szykować się na odświeżone Pokémon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, ale nie można zapominać o Pokemon Unite.

Produkcja stworzona przez TiMi Studios nie jest klasyczną odsłoną w tej wielkiej serii, ponieważ Pokemon Unite to MOBA rozwijana w modelu biznesowym free-2-play. Gra w przyszłości zaoferuje cross-platformową rozgrywkę (Nintendo Switch + urządzenia mobilne), ale przynajmniej aktualnie poznaliśmy datę premiery na sprzęcie Big N.

Pokemon Unite będzie dostępny od 21 lipca i jeśli zalogujecie się do produkcji przed 31 sierpnia, to otrzymacie za darmo dodatkowego Pokemona – Zeraora. Gra zaproponuje pojedynki pięć na pięć z podobnymi zasadami do League of Legends, ale tutaj oczywiście będziemy sterować jednym ze znanych stworków, który może podczas meczu ewoluować.

Źródło: Twitter: PokemonUnite

Tagi: Pokemon Unite The Pokemon Company TiMi Studios