Star Wars Jedi: Fallen Order 2 nie zobaczymy na EA Play Live. Gry powstają, ale potrzebują czasu

News
927V
Star Wars Jedi: Fallen Order 2 nie zobaczymy na EA Play Live. Gry powstają, ale potrzebują czasu
Wojciech Gruszczyk | 15.07.2021, 18:18

Respawn Entertainment pojawi się na EA Play Live, ale nie możemy liczyć na prezentację Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Twórcy właśnie potwierdzili, że w następnym tygodniu nie zobaczymy żadnej nowej produkcji z uniwersum Star Wars.

Od dawna wiemy, że Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powstaje, jednak tak naprawdę nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć produkcji. Sytuacja nie zmieni się w przyszłym miesiącu, ponieważ Respawn Entertainment nie zamierza zaprezentować gry na EA Play Live 2021.

Główny profil EA Star Wars, na którym pojawiają się informacje ze wszystkich produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen od Electronic Arts, potwierdził, że w przyszłym tygodniu nie zobaczymy żadnej nowej pozycji.

Wiele na to wskazuje, że najlepsze dopiero przed fanami świata Star Wars, ponieważ w przyszłym roku powinniśmy spojrzeć na Star Wars Jedi: Fallen Order 2, ale bardzo możliwe, że będzie to już odpowiedni czas, by kolejne studia pokazały swoje nowe pozycje w tym IP.

Warto przypomnieć, że na EA Play Live nie zobaczymy także BioWare. Wiele na to wskazuje, że EA skupi się na między innymi Battlefield 2042 oraz FIFA 22.

Źródło: Twitter: EAStarWars

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper