Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2021 15:44
Wiedźmin Pogromca Potworów logo
1175V

Wiedźmin Pogromca Potworów na zwiastunie. Twórcy szykują graczy na rozgrywkę

Już w przyszłym tygodniu na rynku pojawi się Wiedźmin Pogromca Potworów, więc CD Projekt oraz studio Spokko promują produkcję w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Najnowszy zwiastun gry przedstawia założenia tytułu i pokazuje kilka ujęć z rozgrywki.

Premiera Wiedźmin Pogromca Potworów odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc twórcy rozpoczęli ostatni etap promocji. Dzisiaj możemy sprawdzić zwiastun, na którym Rafał Staszewski (współzałożyciel studia Spokko) opowiada o rozgrywce.

W Wiedźmin Pogromca Potworów możemy zmierzyć się z wieloma znanymi przeciwnikami, a podczas zabawy napotkamy różnych NPC-ów, którzy zapewnią nam kolejne zadania lub świeże fabularne wątki.

Studio Spokko opracowało rozgrywkę w czasie rzeczywistym, więc nocą możemy napotkać w Wiedźmin Pogromca Potworów inne bestie, a nie będę zaskoczony, gdy deweloperzy zdecydują się na specjalne zadania, które wykonamy tylko w określonym czasie.

Potencjał nowego Wiedźmina jest naprawdę spory, więc pozostaje mieć nadzieję, że już wkrótce kolejni gracze będą mogli cieszyć się z nowej przygody z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – choć warto pamiętać, że za Pogromcę Potworów odpowiada studio Spokko.

Sprawdźcie również dłuższy gameplay z Wiedźmin Pogromca Potworów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt Spokko Wiedźmin: Pogromca Potworów