Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 20:23
Wiedźmin Pogromca Potworów
2006V

Wiedźmin Pogromca Potworów na rozgrywce z polskiej wersji językowej. Zobaczcie gameplay

Pierwsze osoby mają okazję sprawdzać nowego Wiedźmina. Produkcja studia Spokko już wkrótce będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców, więc już dzisiaj możemy sprawdzić, jak wygląda Wiedźmin Pogromca Potworów. Zobaczcie rozgrywkę w polskiej wersji językowej.

CD Projekt RED w ostatnich dniach potwierdził, że zamierza rozbudować Wiedźmina 3: Dziki Gon wrzucając do gry zawartość z serialu platformy Netflix, ale na szczegóły musimy zaczekać. Gracze jednak mogą szykować się na mobilną pozycję studia Spokko – Wiedźmin Pogromca Potworów zadebiutuje już 21 lipca.

W Sieci wylądowały pierwsze opinie o grze (nasz tekst przeczytacie wkrótce), a nawet możemy sprawdzić gameplay z polskiej wersji Wiedźmina. Na filmie zobaczycie sam początek przygody, ale raczej w tym wypadku nie musicie obawiać się o spoilery.

Tytuł studia Spokko może okazać się ciekawą opcją dla fanów mobilnej zabawy, ponieważ autorzy bazują na założeniach znanych z między innymi Pokemon GO, ale ubierają rozgrywkę w świat Andrzeja Sapkowskiego. Na poniższym materiale zerkniecie na kilka pojedynków.

Jeśli jesteście zainteresowani tematem Wiedźmina Pogromca Potworów, to sprawdźcie ostatni tekst Mateusza, który ma już okazję polować na bestie i w zeszłym tygodniu pochylał się nad propozycją CD Projektu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt Spokko Wiedźmin: Pogromca Potworów