Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.07.2021 14:14
The Witcher: Monster Slayer
4099V

The Witcher: Monster Slayer z datą premiery! Gra CD Projekt RED pojawi się na rynku jeszcze w tym miesiącu

CD Projekt RED opublikował krótki materiał, który zdradza nam datę premiery The Witcher: Monster Slayer na telefonach z systemem iOS oraz Android.

Fani uniwersum wykreowanego przez rodzimego pisarza - Andrzeja Sapkowskiego - mają powody do radości. Zapowiedziany parę miesięcy temu The Witcher: Monster Slayer otrzymał króciutką zajawkę, która poprzedziła oficjalną datę premiery gry na smartfonach z systemem iOS oraz Android.

Gracze będą mogli podróżować (tak, jak w przypadku chociażby Pokemon GO) po rozmaitych terenach już 21 lipca 2021 roku. Posiadacze telefonów z systemem Android mogą od dzisiaj wstępnie zarejestrować się do zabawy, wchodząc do sklepu Google Play (link).

W The Witcher: Monster Slayer nie zabraknie potworów znanych z serii od CD Projekt RED. Głównym zadaniem graczy będzie przyjmowanie, a następnie realizowanie wszelakich zleceń wiedźmińskich kończących się zjawiskową walką z daną bestią. Twórcy zapowiedzieli, że zainteresowani manualnie będą dbać o swój ekwipunek, umiejętności, czy również taktykę w trakcie starć.

Źródło: https://twitter.com/witchergame/status/1410932204558065664

Tagi: CD Projekt Spokko The Witcher: Monster Slayer