Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2021 11:10
Sexify otrzyma 2. sezon
673V

Sexify otrzyma 2. sezon. Neflix kontynuuje polski serial i potwierdza wielkie zainteresowanie

Netflix właśnie potwierdził prace nad drugim sezonem „Sexify”. Pierwsza seria zadebiutowała kilka miesięcy temu, jednak ogromne zainteresowanie wśród widzów z całego świata zachęciło streamingowego giganta do kontynuowania historii trzech polskich studentek tworzących aplikację o kobiecym orgazmie.

Premiera „Sexify” miała miejsce pod koniec kwietnia (sprawdźcie naszą recenzję) – choć produkcja nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków, cieszyła się sporą popularnością wśród subskrybentów serwisu. Pierwszy sezon trafił na listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie. Obecnie możemy oczekiwać na nową historię, w której przedstawione zostaną dalsze losy Natalii, Pauliny i Moniki. Netflix idzie za ciosem i planuje rozwijać serial.

Platforma potwierdziła, że do swoich ról powrócą Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska, natomiast za drugi sezon ponownie odpowiadać będą Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski. Producentami kreatywnymi są Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

„Drugi sezon Sexify będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży” - mówi Agata Gerc, producentka serialu.

„Pokochaliśmy bohaterki Sexify oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy” – dodaje Jan Kwieciński, producent serialu.

„Twórcy Sexify Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie” – powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

Netflix zapowiedział, że nowy sezon „Sexify” będzie składał się z ośmiu epizodów, a debiut zaplanowano na 2022 rok. Pomimo przegranej w ministerialnym konkursie, bohaterki będą kontynuowały prace nad swoim specyficznym projektem poświęconym kobietom. Co wyniknie z ich dalszych działań? Dowiemy się wkrótce.

Sexify

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: Netflix Netflix Polska Sexify