Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 16:33
FIFA 22
1513V

FIFA 22 zainstalujemy tylko na jednym PC. Tytuł bazuje na wersji z PS4 i XOne

Gracze na PC nie otrzymają największej nowości oferowanej przez EA Sports w FIFA 22. Tytuł Elektroników w wersji na komputery osobiste będzie bazować na wersji z PlayStation 4 i Xboksa One, a nawet w tej sytuacji firma zdecydowała się na nietypowy DRM.

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące FIFA 22. Jak wiadomo tytuł zaoferuje nową technologię animacji, jednak już wcześniej dowiedzieliśmy się, że innowacja będzie dostępna wyłącznie na najnowszych konsolach. Jak się jednak okazuje – nawet na PC nie sprawdzimy Hypermotion.

To jednak nie koniec zaskakujących decyzji, ponieważ według informacji udostępnionej na Steam – FIFA 22 można zainstalować wyłącznie na jednym PC. EA zdecydowało się na specjalny DRM:

FIFA 22 DRM 2

Jeśli posiadacie w domu dwa komputery (przykładowo laptop i PC), to musicie zdecydować się na kupienie dwóch wersji FIFA 22 – gra została wyceniona na Steam na 269,90 zł lub 349,90 zł w przypadku Edycji Ultimate. Nie jest to pozytywna wiadomość dla graczy, którzy chętnie przeskakują pomiędzy urządzeniami.

Pod koniec miesiąca odbędzie się szczegółowy pokaz FIFA 22, podczas którego powinniśmy sprawdzić czystą rozgrywkę – sprawdźcie szczegóły EA Play Live 2021.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/fifa-22-pc-installation-might-be-limited-to-one-machine-only-apNk81r88NnP

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22