GTA 2 w klimacie Cyberpunka wkrótce trafi do pierwszych graczy. Glitchpunk otrzymał nowy zwiastun

News
1816V
GTA 2 w klimacie Cyberpunka wkrótce trafi do pierwszych graczy. Glitchpunk otrzymał nowy zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2021, 15:54

Twórcy Glitchpunka są gotowi, by pierwsi zainteresowani mogli zapoznać się z ich wizją na GTA 2. Dark Lord potwierdziło datę premiery gry we Wczesnym Dostępie i z tej okazji możemy sprawdzić nowy zwiastun. Studio nie bez powodu wspomina o wielkiej pozycji Rockstar.

Deweloper Dark Lord oraz wydawca Daedalic Entertainment właśnie potwierdzili, że już 11 sierpnia do programu Wczesnego Dostępu na Steam wpadnie Glitchpunk, czyli „cyberpunkowa gra akcji w oldskulowym stylu GTA 2”. Będzie to świetna okazja do sprawdzenia pozycji, która od pierwszej zapowiedzi zbiera pochwały.

„Czy jesteś gotowy poznać dystopijną przyszłość? Czy masz to, czego potrzeba, aby poradzić sobie z nieokiełznanym chaosem niezrównoważonego świata? Deweloper Dark Lord wraz z wydawcą Daedalic Entertainment ogłaszają, że Glitchpunk, cyberpunkowa gra akcji w oldskulowym stylu GTA 2, pojawi się w Steam Early Access 11 sierpnia 2021 roku”.

Wydawca podkreśla, że w ramach Early Access gracze otrzymają dostęp do dwóch miast (Outpost Texas oraz New Baltia), ale deweloperzy pracują już nad rozbudową produkcji i wkrótce do pozycji trafią dwie kolejne miejscówki (Neo Tokyo i Moscow). Twórcy chcą bardzo wyraźnie podkreślić indywidualny charakter każdego terenu i lokacje otrzymają unikalne gangi, bohaterów niezależnych, a nawet własną „porywającą historię”.

Głównym bohaterem Glitchpunka jest wadliwy android, który zdecydował się walczyć z własnym oprogramowaniem i rzuca wyzwanie tyrańskim rządom oraz megakorporacjom w dystopijnej przyszłości. W pozycji nie zabraknie swobodnej progresji, więc zainteresowani będą mogli na własną rękę wybierać misje, walczyć z kolejnymi gangami lub agresywną policją. Studio obiecuje, że każda misja w tej przygodzie jest „kompletnie nieprzewidywalna”.

Źródło: Informacja prasowa: Marchsreiter Communications GmbH

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper