Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 14:35
Turning Red to nowy film studia Pixar
734V

Turning Red to nowy film studia Pixar. Animacja wygląda pięknie

Pixar opublikował pierwszą prezentację „Turning Red”, czyli nowego filmu animowanego i choć tematyka może nie zainteresować szerokiej publiki, to jednak trudno nie zachwycać się samą jakością animacji.

W ostatnich dniach Disney zaprezentował pierwszy zwiastun „Encanto”, ale możemy mieć pewność, że Pixar również nie próżnuje. Firma opublikowała pierwszy materiał wideo zapowiadający historię z „Turning Red”.

Wytwórnia chce teraz opowiedzieć historię 13-letniej Mei Lee, która gdy jest zbyt poddenerwowana lub podekscytowana to zamienia się w czerwoną pandę. Jej „zbyt natrętną matką” jest Ming, która zawsze stara się być blisko.

Za „Turning Red” odpowiada Domee Shi, która zgarnęła Oscara za krótkometrażowy film „Bao” z 2018 roku. Jej najnowsza opowieść zostanie opublikowana 11 marca 2022 roku – oczywiście jeśli w tym czasie kina będą mogły normalnie działać.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy teaser „Turning Red”, ale warto już teraz zwrócić uwagę na jakość animacji – Pixar w tym temacie nie zawodzi i najwidoczniej najnowsza historia zapewni fanom wiele pięknych scen.

Sprawdźcie nasze recenzje filmów animowanych: „Luca” oraz „Raya i Ostatni Smok”.

Polska wersja:

Źródło: YouTube.com

Tagi: pixar trailer Turning Red zwiastun