Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2021 18:55
Call of Duty: Warzone
3623V

Call of Duty Warzone jest „niegrywalny”. Gracze błagają o zmiany w cross-playu

Na serwerach Call of Duty: Warzone panoszą się hakerzy, więc konsolowcy proszą deweloperów o reakcję. Fani PlayStation i Xboksów nie chcą grać z graczami na PC, ale nie zamierzają rezygnować z rozgrywki pomiędzy sprzętami Sony oraz Microsoftu.

Call of Duty: Warzone od dawna mierzy się z dużymi problemami wywołanymi przez hakerów. Activision rozpoczęło już walkę z konsolowymi „cheatami” nowej generacji, ale w przypadku rozgrywki na PC sytuacja jest fatalna i z niedogodnościami mierzą się również gracze na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One.

Gracze Call of Duty: Warzone błagają deweloperów o reakcję – włączenie rozgrywki cross-platformowej automatycznie sprawia, że w rozgrywce z konsolowcami pojawiają się kolejni oszuści. Fani są zgodni, że prosta zmiana związana z zamknięciem cross-playu wyłącznie na konsolach wpłynie bardzo pozytywnie na rozgrywkę.

Zdaniem wielu sympatyków Battle Royale – Call of Duty: Warzone jest teraz „niegrywalne” na konsolach, ponieważ gracze z PlayStation i Xboksów nie mają najmniejszych szans z cheaterami, którzy wykorzystują różnorodne programy, które wpływają na ich możliwości.

„Uratuj społeczność konsolową i włącz cross-play tylko na konsolach jako tymczasową zmianę. Najwyraźniej przygotowanie antycheata jest trudne, więc przynajmniej włącz jakiś rodzaj konsolowego cross-playa. To tylko tymczasowe rozwiązanie. W tej chwili gra jest dosłownie niegrywalna”

Społeczność zdaje sobie sprawę, że stworzenie dobrych narzędzi do walki z oszustami jest trudne, ale proszą twórców o „tymczasową zmianę”, która pozwoli im w normalny sposób rozgrywać mecze w Call of Duty: Warzone.

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-players-demand-cross-play-changes-as-hackers-make-it-unplayable-1610026/?amp

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Warzone Infinity Ward