Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.07.2021 09:14
Najważniejsze premiery czerwca na Switch w cyfrowej dystrybucji. Nintendo podsumowuje miesiąc na eShop
971V

Najważniejsze premiery czerwca na Switch w cyfrowej dystrybucji. Nintendo podsumowuje miesiąc na eShop

Nintendo przypominało niedawno najważniejsze premiery czerwca na Nintendo Switch. Tym razem firma chwali się najpopularniejszymi produkcjami z cyfrowej dystrybucji w ostatnich tygodniach.

Nintendo postanowiło nam przypomnieć w nowym materiale wideo o najważniejszych premierach czerwca na eShopie.

Nie zabrakło tutaj oprócz standardowych propozycji również gry free-to-play, czyli Sky: Children of the Light, na który czekaliśmy bardzo długo na konsoli (wcześniej tytuł był dostępny tylko na smartfonach). Gra działa w modelu biznesowym z mikrotransakcjami, które nie są jednak szczególnie uciążliwe i ograniczają się głównie do przedmiotów o znaczeniu kosmetycznym. Nintendo nie zapomniało również o jednym z najfajniejszych RPG-ów Akcji ery pierwszego PlayStation, czyli Legend of Mana. Gra doczekała się ostatnio wydania konsolowego, które - tak jak oryginalna edycja - pozwala na kooperacyjną zabawę.

Oprócz wspomnianych produkcji w filmiku nie zabrakło gameplayu z Game Builder Garage, Alba i Overboard! Wideo stanowi dopełnienie materiału Monthly Rewind, w którym Nintendo podsumowało nie tylko najważniejsze premiery z ostatniego miesiąca, ale również masę świeżych ogłoszeń, które pojawiły się w okolicach E3 2021.

Najważniejsze premiery w czerwcu na Nintendo eShop:

  • Game Builder Garage
  • Sky: Children of the Light
  • Alba: A Wildlife Adventure
  • Overboard!
  • Legend of Mana 
  • Griftlands 
  • LEGO Builders' Journey

Tagi: eshop Nintendo Nintendo Switch Switch