Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2021 08:17
FIFA 22
2363V

FIFA 22 ze zmianą komentatora? EA Polska mogło zdecydować się na zaskakujący ruch

W FIFA 22 możemy usłyszeć głos nowego komentatora. Zgodnie z najświeższymi doniesieniami Electronic Arts Polska prawdopodobnie zdecydowało się na znaczącą zmianę, przez co w grze zabraknie Dariusza Szpakowskiego. W produkcji miałby się pojawić nowy duet dziennikarzy.

Wczoraj EA Sports przedstawiło pierwsze szczegóły dotyczące FIFA 22, jednak wydaje się bardzo możliwe, że EA Polska dopiero szykuje się do ważnego ogłoszenia. Jak dowiedział się youtuber Kartomania – Dariusz Szpakowski nie będzie już komentował naszych spotkań w tegorocznej pozycji EA Sports.

Twórca od lat przygotowuje materiały związane z kolejnymi odsłonami serii FIFA i podkreślił, że tylko wypadek mógłby zmienić sytuację, a na 99,9% w FIFA 22 usłyszymy głosy Tomasza Smokowskiego oraz Jacka Laskowskiego.

Gracze, którzy regularnie sprawdzają nowe odsłony wirtualnej piłki nożnej wiedzą, że to pewna forma reorganizacji, gdyż Jacek Laskowski już pracował u boku Dariusza Szpakowskiego. Jeśli nowiny zostaną potwierdzone, to możemy się spodziewać sporego powiewu świeżości dla gry. Co ciekawe, youtuber wskazuje, że decyzja o zmianie zapadła dość późno, dlatego Tomasz Smokowski nie otrzyma możliwości opracowania zupełnie nowego komentarza, a będzie bazować na zwrotach wcześniej wypowiedzianych przez Szpakowskiego, dodając tylko kilka swoich charakterystycznych powiedzonek.

Pozostaje nam czekać na oficjalną wiadomość ze strony polskiego oddziału EA, lecz należy podkreślić, że sytuacja wydaje się nieco zaskakująca. Dariusz Szpakowski brał udział w produkcji od 2005 roku, a ostatnio nie otrzymał także możliwości skomentowania finału Mistrzostw Europy, w którym zobaczyliśmy pojedynek Włochów z Anglikami.

Źródło: YouTube.com
https://esportmania.pl/fifa/fifa-22-nowy-duet-komentatorow/4r19xvl

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa FIFA 22